ראשי » האם וורדפרס יעילה לקידום אורגני?

האם וורדפרס יעילה לקידום אורגני?

תשאלו כל מקדם אתרים מנוסה באיזו פלטפורמה לבנות את האתר שלכם והוא יגיד לכם וורדפרס. אז השאלה היא לא האם וורדפרס יעילה לקידום אורגני בגוגל כי התשובה היא שהיא יעילה, השאלה היא למה וורדפרס כל כך מומלצת לקידום ועל זה ננסה לענות במאמר הבא.

האם וורדפרס טובה לקידום אורגני

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

למה וורדפרס מומלצת לקידום בגוגל?

יוסט SEO – הסיבה הראשונה לכך שוורדפרס כל כך נוחה לקידום אורגני היא בגלל התוסף Yoast SEO תוסף זה מאפשר לנו הרבה פעולות שבעבר היינו צריכים לעשות באופן ידני באמצעות עריכת קוד וכאן ניתן לערוך כותרות ותיאורים ולהגדיר הרבה מאוד הגדרות חשובות באתר מתוך הממשק של התוסף.

אחסון לפי בחירה – יתרון משמעותי נוסף שיש לוורדפרס הוא שמדובר על מערכת קוד פתוח. עצם זה שמדובר על מערכת קוד פתוח שאנחנו יכולים להוריד ולהתקין בכל אחסון שיש מאפשרת לנו לבחור אחסון מהיר ולשפר את חווית הגולש ואת מהירות הטעינה של האתר.

מבחר רחב של בוני אתרים בוורדפרס – נכון להיום למעלה משליש מהאתרים ברחבי הרשת בנויים באמצעות וורדפרס. עצם זה שיש כל כך הרבה אתרים שבנויים בוורדפרס פתח את השוק והכניס המון בוני אתרים לתחום.

למעשה יש כל כך הרבה בוני אתרים שמרוב מבחר קשה לדעת במי לבחור. לצד המבחר הגדול יש גם בוני אתרי לא מנוסים שהם בעצם מעצבים ולא באמת בוני אתרים. כאשר אתם מתחילים תהליך של בניית אתר בוורדפרס חשוב מאוד לבחור בונה אתרים מנוסה שיודע מה הוא עושה ויכול לספק תוצאות.

כאשר בונה האתר בעל ידע בתחום ה-SEO תהיה לא אפשרות לבנות עבורכם אתר עם שיקולי הקידום שלו ובכך לאפשר לכם להתקדם באופן חלק יותר במנועי החיפוש.

אופטימיזציה לתמונות – שיפור מהירות טעינה לאתר חשובה מאוד כאשר מדובר בקידום אתרים. העלאה תמונות במשקל של 1-5 מגה יכולים לפגוע באופן משמעותי בקידום האתר ותוספים להקטנת משקל תמונות כמו Smush ו-ShortPixel יאפשרו לכם להקטין את משקל התמונות באופן אוטומטי ובכך להקטין את זמן טעינת העמוד.

תוספי קבצי מטמון – בהמשך לנושא של מהירות בסעיף הקודם השימוש בתוספי קבצי מטמון יסייעו לנו להקטין את כמות הפניות לשרת האחסון על ידי צמצום קבצי CSS ו-JS ואת היכולת גם להקטין את משקל הקבצים.

לעיתים תוספים מסוג זה ישמרו גם גרסה סטטית של העמוד ואותה הם יטענו ללא קריאה לשרת. טכניקה זו גם אמורה לשפר את מהירות הטעינה של האתר.

כל הסיבות מעל וסיבות נוספות הופכת את וורדפרס לכל כך יעילה ופופולרית בקרב מקדי אתרים שונים. יכולות העריכה והאפשרויות של יצירת עמודים נוספים באתר גם יסייעו לשפר את הקידום והתוכן שיש באתר.

כלי נגישות