ראשי » כמה מרוויח בונה אתרים? מספרים אמיתיים

כמה מרוויח בונה אתרים? מספרים אמיתיים

זה מאוד מעניין אבל כרגע העמוד באתר של בית הספר לוורדפרס (האתר המוביל בארץ ללימוד בניית אתרים) שמקבל את כמות הכניסות הגדולה ביותר הוא העמוד של כמה מרוויח בונה אתרים וזה בזמן שיש באתר כמעט 200 עמודים.

אם הנושא הזה מעניין אותך אני אדבר עליו ואסביר כמה עולה לבנות אתר וכמה מרוויח בונה האתרים בתהליך של בניית האתר.

כמה מרוויח בונה אתרים

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

ניתן לצפות בסרטון הדרכה המסביר כמה מרוויח בונה אתרים

כמה מרוויח בונה אתרים - שכר בונה אתרים

כמה עולה לבנות אתר?

עד כמה שאני יודע לקרוא את השוק של בניית האתרים הייתי אומר שהמחיר הממוצע לבניית אתר תדמיתי הוא באזור של 3,500 + מע"מ.

כמובן שיש נקודות קיצון לכל כיוון (לצד הנמוך ולצד הגבוה) והמחיר שלי באופן אישי גבוה פי כמה וכמה מהמחיר הזה (ונדבר גם על המחיר שלי בעתיד) אבל מנקודת המבט שלי על השוק זה הטווח מחירים הממוצע לבניית אתר תדמיתי.

באתרים מורכבים יותר כמו חנויות אינטרנטיות, פורטלים או אתרים מורכבים בפיתוח אישי המחירים יכולים להיות גבוהים בהרבה מהמחיר שציינתי.

בנוסף לעלויות האלו יש גם עלויות של אחסון, רכישת דומיין, לעיתים גם כתיבת תוכן ואם צריך גם עלויות נוספות במידה והאתר כולל אלמנטים מורכבים ממה שנהוג לבנות באתר ממוצע.

בנוסף לעלות בנייה יש גם עלויות של אחסון, רכישת דומיין, כתיבת תוכן ואם אתם משתמשים בכלים בתשלום אז לפעמים גם עלות נוספת לתבנית או לתוספים.

מה שזה אומר זה שאם בא לך להיות בונה אתרים אז אפשר להרוויח הרבה יותר משכר מינימום על ידי גיוס של 2 לקוחות בחודש.

כמה מרוויח בונה אתרים?

עם הידיעה של כמה עולה אתר כעת נשאר להבין כמה מרוויח בונה אתרים?

החלק הכי טוב בלהיות בונה אתרים זה שאתה מוכר רק את הידע ואת היכולות שלך, אין פה מוצר פיזי, אין לך צורך בחנות מפוארת ושכירות חודשית, איך צורך לקחת הלוואה בשביל להתחיל, אין כמעט הוצאות ומרבית מהעלות היא הכנסה ישירה לכיס.

החלק הקשה ביותר הוא כנראה לגייס לקוחות אבל אם אתה טוב במכירות, שיווק ופרסום או אם הצלחת לבנות לעצמך שם זה הופך להיות הרבה יותר קל.

אני אציין גם כוכבית קטנה שלצערי החיים לא כאלה קלים ואלא אם יש לך יכולת מכירה ברמה הגבוהה ביותר בתחילת הדרך המסע יהיה מעט מאתגר.

אבל זה הרבה יותר מאתגר להיות קופאית/סדרן בסופר, להיות מחסנאי, מלצר, מחלק עיתונים, מוכר בחנות או כל אחת מהעבודות האחרות שאתה מרוויח שכר מינימום בזמן שאתה סופר את השעות, וכן הייתי שם ואני לא מתגעגע לחיים האלו.

בתחילת הדרך על מנת להגיע לסכומים שציינתי יש ליצור תיק עבודות ולצבור ניסיון בסכומים הרבה יותר נמוכים ממחיר השוק ואולי אפילו בחינם (לבנות תיק עבודות זה השלב החשוב ביותר לכל בונה אתרים מתחיל).

אבל לאחר שהגעת ליעד זה הופך להיות מאוד משתלם.

בשביל להבין כמה מרוויח בונה אתרים כל מה שצריך לעשות זה לקחת את העלות הממוצעת של בניית אתר ולהכפיל אותה בכמות הלקוחות שאתה חושב שתביא בחודש.

והמקום שבו זה הופך להיות מעניין הרבה יותר זה שאתה נמצא בפסגה של התחום, נכון להיום העלות שלי לבניית אתר מתחילה מ-10,000 ש"ח.

אפיקי הכנסה נוספים

להיות בונה אתרים זה מקצוע מאוד מעניין כי זה פותח עבורך אפיקי הכנסה נוספים ומרובים.

כמעט כל לקוח שבניתי לו אתר רצה שאני גם אקדם לו אותו בגוגל וביקש גם שאני אסייע לו בפרסום ממומן, אם אלו תחומים שבא לך להיכנס אליהם אז שם כבר מדובר על הכנסה מחזורית בריטיינר וזה הופך את היציבות של העסק להרבה יותר גדולה.

הבסיס של כל המקצועות השונים בדרך כלל מתחיל מבניית אתרים כי זה מאפשר לתפוס את הלקוח בתחילת הדרך.

חשוב לציין שלמרות שאני מקבל פניות בנושא של קידום אתרים ופרסום כמעט באותה כמות כמו פניות בנושא של בניית אתרים אני בוחר לעסוק אך ורק בבניית אתרים כי שאר התחומים פחות מעניינים אותי.

רק בכדי לסבר את האוזן העלות הממוצעת של ריטיינר חודשי לקידום אתר היא בין 2,000 ל-3,000 והעלות הממוצעת החודשית של פרסום היא באזור של 500 – 1,000 ובתקציבי פרסום גדולים אז בדרך כלל מוסיפים לעלות גם אחוז מסוים מהתקציב פרסום.

אבל בתור בונה אתרים אני מקבל את ההזדמנות העסקית לייצר הכנסה נוספת כמעט מכל לקוח שאני סוגר איתו פרויקט וזה מראה כמה פוטנציאל יש בניהול של עסק בתחומי הדיגיטל.

בא לך להיכנס לתחום של בניית אתרים? אל דאגה אני פה בכדי לעזור (-:

בסדרת המיילים שכתבתי במיוחד בשבילך אעזור לך להבין כל מה שצריך לדעת על מנת להיכנס לתחום באופן הכי מקצועי ונעשה את זה שלב אחר שלב.

בסיום אני הולך להציע לך להצטרף לקורס הכי מקיף בארץ ללימוד בניית אתרים בוורדפרס.

אבל אם אין לך סבלנות לחכות והמטרה היא לטרוף את העולם ולהפוך לבונה אתרים מצליח עוד היום יש לי קורס בניית אתרים מומלץ שיהפוך לך את החיים.

כלי נגישות